Nietypowe atrakcje tego lata w Krynicy Zdrój.

|   Krynica-Zdrój

Wakacje to czas, gdy chcemy przeżyć niesamowitą przyrodę i popróbować nowych rzeczy. Gdzie jak nie podczas wyjazdu wakacyjnego możemy to zrobić. Sprawdźmy, co dla żądnych przygód turystów przygotowała Krynica Zdrój.

Krynica Zdrój nazywana jest perłą górskich uzdrowisk. Jest to bardzo ciekawa i bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym miejscowość, w której nie można narzekać na nudę. Znajduje się ona w województwie małopolskim, niedaleko Muszyny. Dokładnie w Beskidzie Sądeckim.

Krynica Zdrój jest wymarzonym miejscem na letnie wakacje. Mało jest miejscowości w Polsce, które oferują tak dużo atrakcji dla turystów. Nie sposób się tutaj nudzić. Każdy znajdzie coś dla siebie. I nie chodzi nam tu o typowe zwiedzanie. Krynica Zdrój przygotowała szereg atrakcji, które spodobają się przede wszystkim osobom chcącym spędzić czas w ciekawy sposób.

 

Sankostrada

Ciekawą atrakcją w tym regionie jest 800-metrowa sankostrada, która przydanie do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Ta atrakcja dostarczy każdemu wiele emocji. Czas zjazdu to koło 2 minuty, a różnica między dolną a górną stacją wynosi 55 metrów. Zjazdy organizowane są również w nocy, ponieważ trasa jest podświetlana.

 

Bumper Ball

Prawdziwą nowością na rynku jest Bumper Ball, czyli kula sferyczna nazywana zorbą. Kulami kontroluje się własnym ciałem. Można zderzać się z przeciwnikami, co zapewnia niezwykle udaną atrakcję. Mecz piłki nożnej w zorbach, w których można biegać i zderzać się z innymi to najbardziej popularny i emocjonujący sposób ich wykorzystania. Jest to atrakcja, która w Krynicy Zdrój cieszy się bardzo dużą popularnością. Pozwala na aktywne spędzenie wolnego czasu, jak i na świetną zabawę na świeżym powietrzu.

 

Paintball

Strzelanie kulkami z farbą już od wielu lat jest główną atrakcję, z której korzystają osoby w różnym wieku. W tę niesamowitą grę strategiczną angażują się zarówno dzieci, dorośli, mężczyźni i kobiety. Każdy może pokazać swoje umiejętności w tym sporcie. Rozrywka ta organizowana jest w ciekawych, często zalesionych miejscach. Dzięki temu, można bez żadnych problemów skryć się przed przeciwnikami za drzewem lub małym pagórkiem. Takie atrakcje Krynica Zdrój mają duże wzięcie w sezonie letnim.

 

Park linowy

Świetnym sposobem na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i to w aktywny sposób jest park linowy. Taka rozrywka zapewnia moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Krynicki Park Linowy położony jest w Krynicy na Czarnym Potoku, w drodze na Kolejkę Gondolową. Proponuje klientom osiem tras o różnym stopniu trudności. Każdy więc znajdzie trasę dostosowaną do swoich umiejętności i sprawności fizycznej.

 

Ślizgawki na Górze Parkowej

Zjazdy zjeżdżalniami rurowymi to świetna atrakcja, dzięki której wakacje w górach można będzie uznać za wyjątkowo udane. Różnica wysokości od początkowej do końcowej stacji wynosi 12 metrów. Rajskie ślizgawki to zjazdy zjeżdżalniami rurowymi od spokojnej fali, przez spiralę po zjeżdżalnię-Kamikadze. Atrakcja ta dostarczy każdemu wiele niesamowitych emocji.